Написать нам
Гостевая сайта

Считалка

Яндекс.Метрика

Контрольний матч. "Карпати" - "Заглембе" (Любін, Польша) 3:3. Тричі відігрувались, у підсумку - нічія

"Карпати" - "Заглембе" (Любін, Польша) 3:3
Голи: Батіста, Шмаков, Веприк (п.) - Чалбінскі, Іванскі, Батіста (авт.)

У суботу, 18 лютого, футболісти львівських "Карпат", провели заключний спаринг проти польського клубу «Заглембе» (Любін), який вдруге на других зборах у Туреччині завершився з рахунком 3:3.

У цьому сезоні «Заглебме» посідає 6-е місце у польській першій лізі (аналог нашої вищої) і вийшов до півфіналу Кубка Польщі ( у минулому році «Заглембе» було фіналістом кубка).

Про перебіг подій у матчі розповів один з тренерів «Карпат» Богдан Стронцицький, який зазначив, що гра виявилась бойовою і пройшла у цікавій боротьбі. Поляки відкрили рахунок в дебюті матчу - 0:1, проте в середині тайму Платон після передачи Худоб'яка зробив прострільну передачу на Батісту і бразилець зрівняв рахунок - 1:1.

Через десять хвилин поляки знову скористалися помилкою оборони «Карпат» і провели другий гол - 1:2. Після цього втратив нагоду відзначитись Платон, який не скористався виходом віч на віч з воротарем. І все ж на 37-ій хв. після потужного удару Платона воротар невдало відбив м'яч і Шмаков виявився найспритнішим біля воріт «Заглембе» - 2:2.

На початку другого тайму Ткачук виходив на побачення з воротарем, але не влучив у рамку воріт. А на 55-ій хв. після розіграшу штрафного удару м'яч зрикошетив від ноги Батісти у сітку воріт «Карпат» - 2:3.

Після цього перевага була на боці підопічних Юрія Дячука-Ставицького. Так польський захисник вчасно вибив м'яч з порожніх воріт після удару головою Распопова, який підключився до розіграшу кутового удару. Згодом Шмаков виходив на ударну позицію, але зрівняти рахунок не зумів. І все ж на 84-ій хв. після розіграшу кутового удару захисники «Заглембе» порушили правила проти Распопова і Веприк чітко реалізував пенальті.

Тож склад «Карпат» був наступним: Тлумак, Лапко, Распопов, Іщенко, Тимчишин (Пшеничних, 65), Худоб'як (Веприк, 72), Шмаков, Годвін (Ткачук, 46, Пірес, 70), Сучков, Платон (Фещук, 64), Батіста.

Загалом під час других турецьких зборів «Карпати» провели шість товариських матчів: дві перемоги, три нічиї та одна поразка, різниця забитих та пропущених м'ячів 9-9.

Источник: Фан-сайт ФК "Карпати" Львів