Считалка

Яндекс.Метрика

Контрольний матч. "Карпати" - "Банік" (Чехія) 1:3

"Карпати" - "Банік" (Чехія): в режимі он-лайн!

Сьогодні, 23 лютого, о 17:00 за київським часом карпатівці у своєму останньому запланованому товариському матчі на тренувальних зборах в Туреччині зіграли проти чеської команди "Банік" з Острави.

У другому таймі „Карпати” грають у такому складі: Налєпа, Лапко, Процик, Шмаков, Сагайдак, Женюх, Ткачук, Сворак, Рікановіч, Батіста, Фещук.

90 хв.: Фінальний свисток

86 хв.: Батіста з лінії штрафного пробив у „дев’ятку” – голкіпер „витягнув” цей м’яч

79 хв.: Замість Ткачука на полі з’явився Мартинюк. Ярослав одразу включився у гру: здійснив прохід правим флангом, обігравши трьох футболістів „Баніка”, прострілив у штрафний, але Фещук трохи запізнився на цей пас, і момент було втрачено

74 хв.: Після помилки в захисті чехи без перешкод з меж штрафного розстріляли ворота Мацея Налєпи – 3:1 на користь „Баніка”.

63 хв.: З меж штрафного форвард чехів пробивав практично впритул, проте Налєпа відбив цей м’яч.

59 хв.: Батіста потужно пробив з 30-ти метрів – голкіпер чехів з великими труднощами перевів м’яч на кутовий.

50 хв.: У другому таймі „зелено-білі” вийшли експериментальним складом і на перших хвилинах примудрилися пропустити два голи. Причому двічі – після навісів з флангів. Наразі 2:1 на користь „Баніка”

45+1 хв.: Свисток на перерву

45 хв.: „Карпати” до завершення першого тайму й надалі більше володіли ініціативою, проте особливо небезпечних моментів не створили. У „Баніка” наразі нічого не вдається у нападі, оскільки надійно грає захист „зелено-білих”, де особливо виділяється Тарас Петрівський

36 хв.: Після порушення правил Годвіна чехи отримали право на штрафний з 22-х метрів, проте удар форварда „Баніка” з кута витягнув Мацей Налєпа

30 хв.: Василь Кобін зльоту пробив з правого кута штрафного у дальню „дев’ятку” – воротар з великими труднощами перевів м’яч на кутовий. У "Баніка" ще не було жодного небезпечного моменту

22 хв.: Красива комбінація „Карпат”. Після пасу з лівого флангу Руслан Платон дотепно пропустив м’яч на Ігоря Худоб’яка, і той у боротьбі із захисниками пробив, проте не надто сильно, і воротар без проблем заволодів м’ячем.

14 хв.: Непогано з 25-ти метрів пробивав Володимир Бобилєв, проте трохи не влучив у ворота. Ініціативою на початку матчу володіють львів’яни

5 хв.: Василь Кобін отримав пас на правому фланзі, навісив у штрафний майданчик, де Руслан Платон, випередивши захисників точно пробив головою у правий нижній кут воріт – 1:0 на користь „Карпат”!

1 хв.: Гра щойно розпочалася

„Карпати” на перший тайм вийшли у такому складі: Налєпа, Петрівський, Пшеничних, Іщенко, Федорів, Кобін, Сучков, Годвін, Бобилєв, Худоб’як, Платон

Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"